aplikacja

Te wysokiej jakości pakiety i filmy zrobione na telefonie iPhone, odtwarzaczu iPod touch lub iPadzie mogą szybko zjeść całą dostępną przestrzeń na urządzeniu.

Istnieje wiele metod zwiększania bezpłatnej pamięci masowej, takich jak usuwanie aplikacji, których nie używasz, opróżnianie pamięci podręcznej systemu itd., Ale wszystkie są blado w porównaniu z najprostszymi rozwiązaniami – rzeczywiście przenosząc zdjęcia i filmy z dużą ilością pamięci na urządzenie bezpiecznie przechowywać je w chmurze.

W tym poście pokażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o najbardziej popularnych rozwiązaniach związanych z przechowywaniem w chmurze. Będziemy szczegółowo opisywać kopie zapasowe Twoich mediów i omówić zalecane strategie pozwalające na uwolnienie jak największej ilości miejsca na dysku, bez niszczenia osobistych wspomnień lub zmiany sposobu pracy.

Zanim zaczniemy

 

Kilka z nich zrzeka się, zanim dojdziemy do tego…

Poza funkcją biblioteki zdjęć iCloud firmy Apple, która w znacznej mierze polega na automatycznym pilotowaniu ze względu na ścisłą integrację z iOS, tworzenie usługi innej firmy do zarządzania zdjęciami wymaga następujących czynności:

Po pierwsze, musisz zarejestrować się w usłudze, zazwyczaj w internecie, pobrać aplikację towarzyszącej iOS z App Store i udzielić jej uprawnień dostępu do Twoich mediów.

Po drugie musisz włączyć tę funkcję do funkcji przesyłania kamer, która zazwyczaj wymaga przyznania dostępu do Twojej lokalizacji, ponieważ tego typu aplikacje są powracane podczas zmiany lokalizacji.

Po trzecie wyłączysz przesyłanie komórkowe, aby uniknąć niepotrzebnego nagrywania przydziału danych, a także dostosować inne funkcje do własnych upodobań, np. Rozdzielczości przesyłania.

Po czwarte i najważniejsze, urządzenie powinno być połączone z siecią Wi-Fi, a aplikacja musi pozostać otwarta podczas synchronizacji początkowej. Tymczasowe wybranie Nigdy w Ustawieniach → Ogólne → Automatyczna blokada z tym sięga.

Po zakończeniu pobierania aplikacji usuwasz rzeczy na zdjęciach ręcznie lub użyj aplikacji innej firmy, aby wykonać to zadanie jeszcze szybciej. Następnie wymazujesz czysty album z ostatnim albumem, w którym chcesz odzyskać przestrzeń pamięci, którą zajmowałeś się wcześniej utworzoną kopię zapasową.

Aby przyspieszyć wstępny proces przesyłania, rozważ użyj aplikacji do obsługi Twojej usługi (jeśli jest dostępna). Przed użyciem dedykowanej aplikacji dla Maca pamiętaj, aby przenieść wszystkie media z telefonu iPhone, iPoda touch lub iPada do komputera.

W większości przypadków Twoje przesłane zdjęcia i filmy są prywatnie przechowywane na serwerach, dopóki nie wybierzesz ich udostępnienia lub nie zmienisz ustawień prywatności.

Ze względu na znacznie ulepszoną Spotlight w iOS 9, która może teraz przeszukiwać aplikacje, kopie zapasowe zdjęć i filmów mogą być wykryte w Spotlight i można je przeszukiwać według nazw, kontaktów, znaczników i innych parametrów.

Warto zauważyć, że niektóre aplikacje pamięci masowej w chmurze umożliwiają dostosowanie rozmiaru pamięci podręcznej, aby ułatwić zmniejszenie zużycia pamięci w modelach urządzeń z iOS.

Mając to na uwadze, jesteśmy gotowi do rozpoczęcia.

Biblioteka fotografii iCloud

A post shared by Albert Apple (@serverapple) on


Biblioteka fotografii iCloud została zaprojektowana, aby uprościć zapisywanie zdjęć i filmów wideo w iCloud. Działa jak urok: zmiany dokonywane w jednym urządzeniu automatycznie aktualizują się wszędzie i media są automatycznie organizowane w momentach, kolekcjach i latach zdjęć na telefonie iPhone, odtwarzaczu iPod touch, tablecie iPad, komputerze Mac i na iCloud.com

Aplikacja Zdjęcia zacznie synchronizować multimedia z urządzeniem iCloud po jego otwarciu, a urządzenie jest połączone z siecią Wi-Fi. Biblioteka fotografii iCloud jest prawdopodobnie najlepszym wyborem ze względu na ścisłą integrację z iOS i resztą ekosystemu firmy Apple.

Oprócz iPhona, iPoda touch, iPada i Mac, biblioteka fotografii programu iCloud jest dostępna za pośrednictwem interfejsu internetowego w witrynie iCloud.com/#photos oraz na komputerach z systemem Windows z zainstalowaną aplikacją iCloud for Windows.

O mojej fotografii Stream

 

Mój strumień zdjęć umożliwia importowanie najnowszych zdjęć na inne urządzenia iCloud. Pamiętaj, że My Photo Stream nie działa z filmem.

iCloud przechowuje do tysiąca zdjęć przez maksymalnie 30 dni od daty zapisania w Moim Zdjęciu. Wspaniale, że przesyłanie zdjęć w Moich profilach nie liczy się na przechowywanie iCloud.

Zdjęcia dodane do strumienia Moje zdjęcia z innych urządzeń pojawią się na karcie Wszystkie zdjęcia w aplikacji Zdjęcia, zorganizowanej w momentach, kolekcjach i latach. Aby zobaczyć zdjęcia w strumieniu Moje zdjęcia, wybierz Zdjęcia → Albumy → Mój strumień fotografii lub przejdź do Zdjęcia → Albumy → Strumień mojego zdjęcia w zdjęciach dla komputerów Mac.

Aby wszystkie elementy Moich zdjęć zostały automatycznie pobrane na komputer, uruchom zdjęcia dla komputerów Mac i przejdź do sekcji Preferencje → Ogólne → Kopiuj elementy do biblioteki Zdjęć.

Po wyłączeniu Mojego strumienia zdjęć wszystkie zdjęcia są usuwane z urządzenia, w tym te, które zostały ręcznie zaimportowane do rolki aparatu. Nie ma to wpływu na zdjęcia z mojego strumienia zdjęć na innych urządzeniach.

Zaleca się, aby zapisać wszystkie elementy Moje zdjęcie strumieniowe, które chcesz zachować przed rolką aparatu przed swoim ruchem.

Dysk Google

A post shared by Google (@google) on

Dysk Google to świetna opcja dla tych, którzy poszukują wszechstronnego menadżera zdjęć wieloplatformowych. Dostępne na iOS, Androidzie iw dowolnej przeglądarce internetowej w google.com/photos/ może pomóc Ci zwolnić znaczną ilość miejsca, ponieważ zapisuje on tylko zoptymalizowane miniatury na urządzeniu z iOS.

Jeśli zdecydujesz się na ponowne rekompresowanie multimediów przed ich przesłaniem, Google zajmie się nieograniczoną pamięcią masową dla wszystkich 1080 filmów wideo i do 16MP. Coś ostrzejszego niż to, co zostało odpowiednio skalowane odpowiednio do 1080p i 16MP.

Ci, którzy nie zgadzają się na skalowanie, mogą przechowywać media w formacie Full-resolution w Sysk Google, ale w ten sposób liczy się na dostępną przestrzeń na swoim koncie Google.

Aby zapoznać się z Twoim używaniem do przechowywania konta Google, przejdź na https://myaccount.google.com/preferences, a następnie przejdź do Storage.

Wszystkie osobiste konta Google obejmują 15 GB wolnego miejsca na Dysku Google, Gmaila i Zdjęć. Jeśli potrzebujesz więcej pamięci masowej, Google z przyjemnością powiększy Cię do 100 GB / 1 TB, co pozwoli Ci wycofać odpowiednio 1,99 USD / 9,99 USD na miesiąc.

Flickr

A post shared by Flickr (@flickr) on


Flickr, usługa Yahoo, która nadal rozwija się na wiele sposobów, daje pewien warunek w postaci jednego terabajta bezpłatnego magazynu danych w chmurze.

Na początek każdy pojedynczy film może mieć rozmiar do jednego gigabajta. Ponieważ odtwarzanie wideo na Flickr jest ograniczone do trzech pierwszych minut, warto rozważyć edycję dłuższych filmów w sekcjach 3-minutowych przed przesłaniem ich na Flickr.

Każde pojedyncze zdjęcie może mieć do 200 MB, a zdjęcia nie mogą być większe niż 31,25 razy szersze niż są wysokie. Flickr akceptuje większość formatów grafiki, w tym JPEG, nie-animowane GIF i PNG. Nieobsługiwane formaty zostaną automatycznie przekonwertowane na JPEG po przesłaniu.

Oryginalna, całkowicie nieskompresowana wersja Twojej zawartości jest zawsze zapisywana na Flickr. Jeśli zdecydujesz się na bezpłatną pamięć 1TB, co jest bardzo mało prawdopodobne, Yahoo sprzeda Twoją najnowszą ofertę, o nazwie Doublr, która daje możliwość uaktualnienia do dwóch tysięcy terabajtów pamięci masowej za 499 USD rocznie.

Korzystając z Spotlight na iOS 9, możesz wyszukać albumy, grupy lub ostatnio oglądane zdjęcia na Flickr bez otwierania aplikacji.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wyszukaj „Flickr” w App Store w Apple TV. Następnie otwórz aplikację, wybierz opcję Flickr u góry i połącz swoje konto Flickr. Jeśli sprawdziłeś moje, możesz znaleźć wiele zrzutów promocje no deposit. Zastanawiam się, jakie zdjęcia przesłasz do Ciebie.

OneDrive

A post shared by OneDrive (@onedrive) on


OneDrive, usługa firmy Microsoft, oferuje 15 gigabajtów pamięci masowej za darmo, z opcjonalną wersją 50 GB w cenie 1,99 USD miesięcznie. 1 TB wolnego miejsca jest dostępna dla wszystkich abonentów pakietu Office 365. Zapewnienie premii można uzyskać poprzez odesłania, w oparciu o lojalność, korzystanie z Bing i korzystanie z funkcji przesyłania kamer.

Twoje zdjęcia, filmy i inne pliki przesłane do OneDrive są dostępne w mobilnych i stacjonarnych aplikacjach biurowych poprzez wybrane aplikacje firm trzecich oraz w dowolnej nowoczesnej przeglądarce internetowej wskazanej na OneDrive.com.

Możesz wyszukać zawartość w urządzeniu OneDrive z dowolnego miejsca w iOS 9 za pomocą Spotlight, łącznie z znajdowaniem zdjęć według nazw, kontaktów lub znaczników, bez konieczności otwierania aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *