najlepsze zdjęcia

Użyj wielu słów kluczowych

najlepsze zdjęciaSzukając „ludzi biznesu”, uzyskasz zdumiewające 157 162 wyniki z Tajemnic fotografii. To dużo zdjęć do posortowania, ale może chcesz znaleźć obraz grupy osób siedzących przy stole na spotkanie. Wpisując „pasek spotkań grupy biznesowej” w pasku wyszukiwania, wyświetlanych jest tylko 5,064 wyników. Właśnie uratowałeś siebie przed przechodzeniem przez kolejne 150 000 zdjęć dzięki bardziej ukierunkowanemu celowi. Używając określonego wyszukiwania słów kluczowych, możesz uzyskać lepszy wybór zdjęć, niż przejść przez setki stron, aby znaleźć to, czego szukasz. W zależności od tematu trzy do pięciu słów kluczowych zwracają optymalną liczbę wyników, które wciąż oferują wybór i ograniczają liczbę wyników, które można faktycznie przeanalizować przed podjęciem decyzji.

Bądź konkretny podczas wyszukiwania zdjęć

search

Czy szukasz kogoś, kto szuka Twoich zdjęć? A może szukasz wizerunku kobiety, dziecka lub starszego? Podczas gdy wyszukiwane hasło „pokolenia rodzinne” zapewnia wybór ponad 12 000 zdjęć, przy czym płeć specyficzna dla „wnuka ojca dziadka” powoduje zmniejszenie wyników wyszukiwania do 1 174 zdjęć. To samo dotyczy lokalizacji: Wyszukiwanie „London” w Stock Photo Secrets zwraca ponad 8 000 zdjęć do wyboru. Ale co tak naprawdę chcesz zobaczyć? Staraj się być bardziej konkretnym, np. Wpisując „London Thames Westminster” lub ‘’darmowe spiny starburst ‘’ a otrzymasz tylko 336 zdjęć pasujących do Twojej prośby. Im dokładniejsze jest wyszukiwanie słów kluczowych, tym mniejsze i bardziej ukierunkowane będą twoje wyniki.

Naucz się korzystać z zaawansowanych opcji wyszukiwania

najlepsze zdjęciaWiększość agencji akcyjnych oferuje opcje wyszukiwania zaawansowanego. Chociaż nie zawsze są one intuicyjne w obsłudze, mogą zaoszczędzić dużo czasu, gdy zorientujesz się, jak najlepiej z nich korzystać. Jedną z funkcji wyszukiwania dostępnych w większości agencji jest wyszukiwanie obrazów orientacji poziomej / poziomej w porównaniu z wynikami orientacji pionowej / pionowej. Jeśli znasz przyszły cel i położenie obrazu w swoim projekcie, w większości przypadków możesz wyciąć trzecią lub więcej obrazów z dowolnego początkowego wyniku wyszukiwania. Czasami najlepszym sposobem działania jest rozpoczynanie od ogólnego / ogólnego słowa kluczowego w wyszukiwarkach graficznych, a następnie stosowanie zaawansowanych filtrów wyszukiwania w celu zmniejszenia wyników do bardziej doskonałego i łatwego w zarządzaniu zestawu zdjęć do obejrzenia.